reference

Jsme rádi že Vám můžeme pomáhat, sami jste toho důkazem

Radka

Roudnice n.L.

Kolem mě zmatky, rozlady, blázinec, lidé vylévající si své negativní pocity jeden na druhého, i na mě, a já klidná, plná energie, schopná poskytovat podporu těm, co ji právě potřebují, řešit nároční situace, vyhmátnout podstatu, ve svém středu – nečekala bych, že je to možné po „pár cvicích,“ nevěřila bych. Přesně to, co jsem si přála.

.

Olina

Roudnice n.L.

Za možnost pravidelných lekcí jsem nesmírně vděčná. Nejsou to běžné lekce, jsou to naprosto výjimečná setkání, která vždy navazují na momentální potřebu mého těla, dokonce i před časem krátce po mé operaci jsem okamžitě navázala a pomocí Ilony se velice brzy vrátila do normálního života. Důvodem je myslím nejen mimořádný rozsah Iloniných vědomostí a zkušeností, ale hlavně její schopnost nabídnout pohodových 60 minut pro všechny smysly, budete se cítit báječně, opravdu doporučuji! Odhaduji, že stačí lekci jen 1x vyzkoušet, pak už docházet nepřestanete.

Ludmila

Roudnice n.L.

Jógu jsem začala cvičit teprve před několika měsíci. Přivedly mě k ní zdravotní problémy. Z počátku jsem měla asi jako každý začátečník obavy, zda hodiny zvládnu. Bylo to ale zbytečné, a to díky paní Voborské, která své hodiny vede s laskavostí, vstřícností a velice názorně vše vysvětlí. Dnes by mi pravidelné hodiny jógy velice chyběly, přináší mi příjemné protažení celého těla, relaxaci, možnost věnovat se sama sobě a pokaždé něco nového. Každý týden se těším na příjemně strávený čas v milém prostředí.

Týnka

Roudnice n.L.

Do Jógasféry jsem přišla před pár lety a díky Ílinému přístupu k józe a jógové filosofii mě jóga pohltila. Pokaždé z jejích lekcí odcházím nabitá pozitivní energií. Jsem ráda, že jsem v józe našla formu léčby a také nový druh pohybu.

Gabriela

Roudnice n.L.

Pokud dělá člověk něco, co ho baví, a má to rád, síla energie je jako pramen živé vody. Děkuji, že jsme se potkaly.

Jirka

Litoměřice

Co se u Tebe učím, je mi užitečné a moc mi pomáhá v běžném životě. Děkuju

Martina

Litoměřice

Jóga je pro mne nový prostor … pro tělo, mysl, pocity.

Zpočátku je náročnější se v novém zorientovat, ale jóga s Ilonkou je vstřícná, nenásilná, vláčná, laskavá, usměvavá … stejně jako ona sama. Tak jen vstoupit..

P.S. Chodím již několik let na lekce jógy k Ilonce, vždy se na ně těším. Lekce, byť trvají hodinu a půl, lehce uplynou a pak ten pocit „vzpřímeného těla, zataženého břicha, uvolněných kloubů a protažených svalů“ je k nezaplacení.

Maruška a Jitka

Litoměřice

Cvičit jsem chodila s dcerkou a byla jsem velmi spokojena. Prostředí příjemné a přístup paní cvičitelky milý a k dětem naprosto dokonalý. A co se týká cvičení samotného, mělo by být povinné ve všech školních institucích, takže všem vřele doporučuji!!

Zdeněk

Litoměřice

Jógové úterky mi vyhovují obzvláště v tom, že je Ilon vždy ve skvělé náladě a od začátku lekce se na nás usmívá jako sluníčko, což mě osobně nabíjí energií. Lekce vede s velkou laskavostí s ohledem na všechny zúčastněné. Moc se mi líbí její slovní navádění do jednotlivých asánových poloh, při kterém mohu cvičit i se zavřenýma očima a to mě velice zklidní. Při lekcích používá příjemnou doprovodnou relaxační hudbu, která dodá úterku hezkou atmosféru. Cvičení jsou pravidelné a Ilon je tam vždy pro nás.

Dagmar

Skalice

První setkání s jógou bylo právě zvolení osobní terapie a jsem s touto volbou naprosto spokojená. Paní Voborská je velice upřímný, vstřícný, sensitivní a pracovitý typ člověka, který svou vášní pro jógu a vše kolem ní, vás doslova nakazí. Díky tomu, praktikuji cvičení i mimo vyhrazený společný čas a těším se z dalších setkání.

Kolegové

Praha FTVS UK

Ilona má jógu vrozenou, musela ji cvičit ve svých minimálně 500ti minulých životech. Natočila svoji běžnou lekci. Líbilo se mi, jak na začátku lekci uvedla a seznámila cvičence se svým záměrem.  Cvičení je jemné, vedené jemným a znělým hlasem, velmi koncentrované a elegantní s pozorností obrácenou ke svému tělu a s pohyby dotahovanými očima. Cvičení je vedeno šetrně s cvičebními pomůckami nebo s možností zaujmout lehčí variantu pozice. Ilona se o své cvičence mateřsky stará, je neustále s nimi v tělesném nebo mentální (pomocí pozornosti) kontaktu, pomáhá jim a opravuje je. To jak jsou její cvičenci ukáznění a jak se dokáží dlouho koncentrovat je až neskutečné. Všechny cviky předvádí i komentuje, používá instrukce směřující k dechu k pohybu očí, zmiňuje i komentáře k filosofickému konceptu jógy a k jejím východiskům. Mezi cviky zařadila také pránájámu. Při instruování k pránájámě zpomalila a mírně ztlumila hlas a nastolila klidnou atmosféru, která se pak přenesla i do meditace a i do závěru lekce, v kterém cvičence hlasem i jemnými pohyby.