HOMEOPATIE A AUTOPATIE

Ing. Dagmar Kiňovičová                                                                                           

Cesta k duševní a tělesné harmonii

Homeopatie je celostní léčebná metoda známá déle než 200 let. Jde dle WHO (Světová zdravotnická organizace) o druhý nejrozšířenější způsob léčby na světě. Homeopatie je založena na principu podobnosti – similia similibus curantur – podobné léčit podobným. Zjednodušeně – látka, která u zdravých lidí vyvolává konkrétní potíže, může jako homeopaticky připravený lék stejné potíže odstranit.

Moje cesta k homeopatii

V roce 2011 jsem dostala knihu MUDr. Tomáše Lebenharta „Svlékl jsem Bílý plášť“, která mě velmi oslovila. Mimo jiné v ní byla zmínka o mně tehdy neznámé léčebné metodě autopatii (což je vlastně metoda homeopatie), o jejích možnostech velmi účinné a jemné léčby bez vedlejších účinků (vhodné i pro malé děti) a jednoduché výrobě homeopatického léku ze sliny nebo dechu v domácím prostředí (kdykoli podle potřeby).

Naučila jsem se tedy autopatii používat na kursech Mgr. Čehovského (objevitele techniky autopatie a zakladatele Homeopatické akademie v Praze). Od té doby ji využívám při léčbě mé rodiny a přátel a pro její úspěšnost, jednoduché použití a především bezpečnost léčby, jsem začala praktikovat autopatické poradenství.

Na kurzech autopatie jsem se dozvěděla o možnosti studovat také homeopatii, která může být v některých případech potřebná pro dokončení léčby autopatií (případně lze doporučit jen homeopatickou léčbu – individuálně dle potíží a přání klienta). V roce 2012 jsem začala studovat Homeopatickou akademii Mgr. Čehovského v Praze. Byla jsem fascinována zákonem podobnosti a překvapena léčebnou úspěšností (která často nastávala při akutních potížích během několika minut). Případy uzdravených lidí, kterým nedávala klasická medicína již žádnou šanci, mě motivovaly v dalším intenzivním studiu homeopatie a rozhodly o dalším směru profesního naplnění mého života. Po 3 letech studia jsem absolvovala závěrečné zkoušky a po zkušenostech s léčbou sebe, své rodiny a přátel jsem od ledna 2016 začala praktikovat homeopatické poradenství také pro veřejnost. Ve studiu homeopatie nadále pokračuji na kursech HSSP (Homeopatického studia pro pokročilé).

Zkušenosti

Zde mohu uvést především zkušenost s léčbou sebe sama, kdy jsem po prožitém traumatu v partnerském vztahu (téměř 3 roky trvajícím období nejistoty zakončeném rozvodem) trpěla nespavostí (brala jsem 2 roky hypnotikum Stilnox). Zbavit se závislosti na Stilnoxu mi pomohla homeopatie a k lepšímu spánku později autopatie.

Dále mám velmi dobré zkušenosti s použitím akutní homeopatie (např. úrazy, léčba akutních nemocí – různé virózy, chřipky, angíny, ale i třeba otrava potravinami, atd.). Co se týče chronických potíží, mohu uvést zatím případ doléčení černého kašle a zlepšený atopický exém. Věřím, že další pozitivní zkušenosti budou následovat.

 Homeopatická a autopatická poradna:

studio JÓGASFÉRA, ul. Švermova 1338, Roudnice nad Labem

provoz poradny po předchozí tel. dohodě je možný v čase: Po – Pá (16 – 19 hod)

Ing. Dagmar Kiňovičová, tel: +420 728 728 964
e-mail: Kinovicova@seznam.cz

cena vstupního homeopatického „vyšetření“ formou pohovoru 1000,- Kč (cca 2 hodiny), kontrola 400,- (cca 1 hod)

cena vstupního autopatického „vyšetření“ formou pohovoru 700,- Kč (cca 1,5 hod), kontrola 400,- (cca 1 hod)

autopatická lahvička 600,- Kč nebo lze zakoupit zde: http://www.autopatie.cz/autopaticka-lahvicka/

V ceně jsou zahrnuty případné konzultace po telefonu či e-mailem.

Toto poradenství není náhrada lékařské péče, zdravotní péče nebo zdravotních služeb podle zvláštních zákonů. Doporučuji i nadále využívat služeb lékařů a možností klasické vědecké medicíny.

Obsahem poradenské služby je určení homeopatického typu (odpovídá názvu homeopatika) nebo doporučení autopatického postupu s cílem zlepšit vitální sílu klienta, vše na základě rozhovoru.

Vzhledem k individualitě a míře zatížení každého jednotlivce nemusí být výsledku dosaženo.

Podrobné informace naleznete na  www.homeopatie.cz  a www.autopatie.cz