Feldenkraisova ®metoda workshop

Feldenkraisova ®metoda workshop

Tři tématické lekce Pohybem k sebeuvědomění doplněné přestávkami vedené Mgr. Monikou Šabartovo, akreditovanou lektorkou skupinových lekcí Feldenkraisovy® metody.

Účastníci se uvědomělým vnímáním sebe sama v souvislosti s působením zemské přitažlivosti učí posuzovat pohyb tak, jak to dělají malé děti – podle pocitu příjemnosti, plynulosti, jednoduchosti, lehkosti a efektivity. Objevují pro sebe nové, zdravější vzorce pohybu. Důležitý je hlavně prožitek, nikoliv výkon. Cvičení pomáhá proti bolestem pohybového systému, zlepšuje flexibilitu, stabilitu a koordinaci pohybů. Přináší také uvolnění od napětí a zvyšuje kvalitu života.

Lekce probíhají většinou v leže na zemi (na zádech, boku či břiše), mají pomalé tempo a jsou tvořeny jednoduchými pohyby a jejich kombinacemi. Lektorka účastníky provází slovními pokyny.

Účast na cvičení není omezena věkem ani fyzickou kondicí. Cvičení je vhodné pro ty, kteří se s Feldenkraisovou® metodou chtějí prakticky seznámit a vyzkoušet si její účinky sami na sobě. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.

Program:

Sobota 16.1. 2021  10:00 – 14:00

Adresa: Jógasféra, Švermova 1338, Roudnice nad Labem

Cena: 800,-

Registrace + více podrobností: tel.: 775 594 097, Ilona Filip Voborská,